Agjenti i Thiago Silvës: Asnjë akord me Barçën
Një mbrojtës qëndre i nivelit botëror: është ky prioriteti i merkatos së Barcelonës. Emrat që përfliten janë shumë dukle filluar nga Marqunho dhe David Luiz, por ëndrra është dikush tjetër: Thiago Silva. Për ish mbrojtësin e Milan "Sport.es" shkruante sot se mes tij dhe klubit katalanas ishte gjetur akordi dhe se Silva do të vishte fanellën e Barçës për 5 sezonet e ardhshme, por agjenti i brazilianit para pak minutash mohoi gjithçka.

"Nuk di asgjë. Asgjë nuk është e vërtetë", tha për Calciomercato.it Paulo Tonietto. /albeu.com/
Shtuar më 10/07/2013, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori