Agnelli: Duhet kohë, jemi të rinj
Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, në një interivistë të dhënë gjatë një vizitë në kantieret e stadiumit të ri të Juventusi ka komentuar se asgjë nuk ka ndodhur jashtë parashikimeve të tij.- E prisja të ndodhte kështu, na duhet më kohë, bëjmë akoma gabime foshnjarake. Eshtë një skuadër e re dhe nuk mund të jetë eksperte, por cilësia e grupit nuk mund të vihet në diskutim. Kjo është një skuadër që mund të konkurrojë me të gjithë dhe mund ti mposhti të gjithë.- ka përfunduar presindenti.
Shtuar më 24/09/2010, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori