Agolli: Nuk dua të shënojë ndaj Maqedonisë
Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli ka deklaruar se nuk i interesojnë golat personal, por fitorja e skuadrës

Agolli e pranon se është gjithmonë ndjenjë e mirë kur shënon, por ndaj Maqedonisë e rëndësishme është vetëm fitorja.

“Të shënosh është një ndjesi mjaft e mirë, por nesër e rëndësishme është që të fitojë skuadra”, tha Agolli gjatë konferencës për media.

Ndeshja ndërmjet Maqedonisë dhe Shqipërisë do të zhvillohet nesër (e martë) nga ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 19:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori