Aguero do mungojë në supersfidën ndaj Chelsea
Pëlqej
Manchester City do të jetë pa sulmuesin kryesor të ekipit Kun Agueron, në supersfidën ndaj Chelsea, lajmi është bër i ditur nga vet trajneri Pep Guardiola, shkruan Albeu.com.

Qytetarët janë në krye të tabelës për momentin me dy pikë, më shumë se Liverpooli që dhe skaudra Klopp është e pamposhtur këtë sezon. /albeu.com/

Shtuar më 07/12/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori