Aguero infektohet me Covid-19
Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19.

Sergio Aguero ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19 në testimin e fundit të bërë nga skuadra e Manchester Cityt.

Lojtari tani është duke ndjekur procedurat anti-COVID-19 dhe është izoluar në shtëpinë e tij. Aguero është në gjendje të mirë shëndetësore.
Shtuar më 21/01/2021, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori