Agustin, tjetër Messi te Barcelona
Pëlqej
Një tjetër Messi ka nisur aventurën e tij te Barcelona. Siç shkruan "Mundo Deportivo", në sektorin e të rinjve të klubit blaugrana ka hyrë edhe Agustin, nipi i i Lionel Messit. Ai është vetëm 6 vjeç dhe në diferencë nga xhaxhai i tij luan me këmbën e djathtë.

Agustin militon në skuadrën "Adriano" të "FCB Escola", e drejtuar nga Oscar Cespedes. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori