Ai moment kur kameramani është më i zoti se futbollisti (VIDEO)
Pëlqej
Gjatë një ndeshjeje të kampionatit të futbollit në Oman një kameraman ka qënë autor i një veprimi spektakolar, të cilin do e kishte zili çdo futbollist.

Teksa topi po dilte jashtë vijës anësore kamermani ngre këmbën dhe me thembër rikthen sërish topin në fushën e lojës.

Si mendoni rastësi apo talent i fshehur?.../albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori