Ajax shtang Bernabeun kalon në avantazh ndaj Realit (VIDEO)
Jemi vetëm në minutat e para të ndeshjes mes Realit dhe Ajax, shkruan Albeu.com

Ashtu siç parashikohej Reali nuk do ta ketë të lehtë kualifikimin përballë hollandezëve të cilët treguan edhe në ndeshjen e parë se ai rezultat ishte i pamerituar për realin.

7 minuta kaluan dhe Ziyach kalonavantazh të tijët duke e rihapur plotësisht ndeshjen.

Kemi edhe shumë minuta spektakolare përpara. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2019, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori