Ajaxi nuk ka frikë nga Barcelona
Skuadra e Ajax nis aventurën evropiane kundër gjigantëve spanjollë ndërsa ylli finlandez Niklas Moisander ka thënë se ekipi i tij do të humbe vetëm nëse udhëtojnë të frikësuar në Spanjë.


"Nuk duhet të tregojmë shumë respekt për Barcelonën dhe duhet të provojmë të nxjerrim një rezultat pozitiv. Nuk duhet të frikësohemi kundër tyre sepse ju nëse jeni të frikësuar, atëherë do të humbni" ka thënë ai për De Telegraaf. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2013, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori