Akord mes palëve, Falcao te Real Madrid
Pëlqej
Duket e kryer. Real Madrid ka bërë të tijin Radamel Falcaon. Akordi mes "Los Blancos" dhe Moancos për bomberin kolumbian është arritur ditën e djeshme në Monte Carlo pas shortit të fazës së grupeve të Champions League, shkruan "Calciomercato".

Nuk janë bërë ende të ditura detajet e marrëveshjes, por kampionët e Europës flitet se kanë përdorur formulën e huazimit me të drejtë blerje pas një sezoni duke paguar paraprakisht 20 milionë euro për "El Tigren". /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 11:27
gezim kasemllari
e Premte 29 Gusht 2014, Ora 15:40
i apasjonuar pas futbollit
gezim kasemllari
e Enjte 9 Prill 2015, Ora 00:11
super lajme
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori