Aksidenti horror ku humbi jetën futbollisti i Wofsburg (FOTO LAJM)

Vendi i aksidentit
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Wolfsburgun dhe botën e futbollit. Futbollisti 20-vjeçar Junior Malanda ka humbur jetën si pasjojë e një aksidenti të rëndë automobilistik të ndodhur ditën e djeshme në Gjermani.


Sipas gazetës gjermane "Bild", Malanda, ishte në sëndilen e pasme të makinës që po udhëtonte në shpejtësi të madhe dhe e cila u përplas me një pemë anash rrugës.

Junior Malanda ishte një futbollist belg i cili ishte huazuar në Belgjikë sezonin e shkuar dhe sapo ishte kthyer në radhët e Volfsburg. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori