Aksidenti, karriera e Azemit në rrezik
Pëlqej
Aksidenti i tmerrshëm që pësoi lojtari kosovar i Greuther Furth, Ilir Azemi mund t’i kushtojë atij karrierën si futbollist. Sipas mediave gjermane 22-vjeçari ka përsuar fraktura në të gjithë turpin dhe do të jetë e vështirë që ai të rikuperohet plotësisht dhe të rikthehet si më parë.

Ndërkohë drejtuesit e skuadrës që luan në Bundesliga II kanë filluar të kërkojnë një sulmues tjetër. Këtë lajm e konfirmon edhe presidenti i klubit Helmut Hak, i cili deklaroi se merkato përfundon më 1 shtator dhe deri atëherë do të presin dhe do të shikojnë se çfarë do të bëjnë. /slbeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori