Aksidentohet ish-ylli i Liverpoolit me vajzën e tij, përfundojnë në spital
Ish mbrojtësi i Liverpoolit, John Arne Riise dhe vajza e tij Ariana kanë pësuar një aksident me makinë në Norvegji duke përfunduar në spital.

Policia gjeti makinën në rrugë rreth orës 2 të mëngjesit.

Riise, 39 vjeç, u kuptua se po udhëtonte vajzën e tij në shtëpi për në Alesund nga Tonsberg në kohën e përplasjes.

Aksidenti ndodhi në Lerstad, rreth pesë milje në lindje të Alesundit qendror.

Si Riise dhe vajza e tij u kuptuan se ishin tronditur nga incidenti, por në gjendje të mirë fizike.
Shtuar më 08/04/2020, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori