"Aktorët" e futbollit modern (VIDEO)
Për të shënuar një gol mund të shpiket gjithçka. Hapoel Raanana, skaudra izraelite, ka vënë në skenë një "diskutim" mes tre shokëve se kush do të gjuajë goditjen e dënimit, me idenë për të shpërqëndruar portierin kundërshtar dhe për të çarë murin mbrojtës.

Strategjia rezulton efikase pasi topi përfundon në rrjetë duke lënë në vend portierin e Ramat Gan. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2012, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori