Aktorja braziliane, tifo për PSG-në (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktorja e famshme braziliane, Juliana Paes, e cila është e njohur edhe në Shqipëri për shkak të telenovelave të transmetuara edhe në ekranet tona, ka përfituar nga vizita e saj në paris për të ndjekur nga afër ndeshjen e fundit të Paris Saint Germain dhe për të takuar dy brazilianët Thiago Silva dhe David Luiz.

Pas takimit me bashkëkombasit e saj bukuroshja braziliane mori edhe një fanellë të klubit francez dedikuar plotësisht asaj. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori