Aktorja mban fjalën dhe zhvishet pas fitores së Lacios (FOTO LAJM)

Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë.

Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompeticion.

Një tifoze e flaktë e Lacios, Ana Falçi, aktore dhe ish-modele, e njohur si tifoze bardhekaltër, ka mbajtur premtimin duke u zhveshur për fitoren e lacialëve.
Shtuar më 16/05/2019, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori