Akuza e rëndë e Sinematit: Më treguan që Vllaznia e dorëzoi ndeshjen
Opinonisti i njohur sportiv, Gëzim Sinemati ka lëshuar akuza të rënda për ndeshjen mes Vllaznisë dhe Skënderbeut. Në emisionin e mbrëmshëm ai është shprehur se shkodranët kishin pranuar t’i dorëzonin tri pikët korçarëve.

Vllaznia e dorëzoi ndeshjen. Një mik nga Korça më tha se po të kishin pasur mundësi të bënin 5 zëvendësime, do i kishin bërë. Nuk mjaftoi që kishin 5 mungesa. Vllaznia në fazën e parë pranoi të luante në Korçë si pritëse, ndërsa tani u dorëzua moralisht…”, u shpreh ai.
Shtuar më 27/02/2017, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori