Al-Khelaifi blindon Neymar dhe Mbappe
Presidenti i PSG, Nasser Al-Khelaifi, ka blinduar dy yjet e skuadrës, Neymar dhe Mbappë duke folur me rastin prezantimit te sponsorit të ri që klubi do të mbajë sezonin e ardhshëm.

"Mbappe dhe Neymar e them me siguri që do qëndrojnë te ne. Dhe jo 100%, por 2000 për qind. Sipas disa mediave franceze, ne do të detyrohemi të shesim një nga të dy, por mund të them që të dy nuk do të largohen. Fair-Play Financiar? Nuk na obligon në asnjë mënyrë që ne të shesim yjet".
Shtuar më 24/02/2019, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori