Al Khelaifi: Mbappe nuk shitet as për 1 miliard euro
Pëlqej
Sipas Sky Sports, Manchester City është shumë i interesuar për Mbappen dhe është duke e monitoruar nga afër situatën e tij, sidomos hulumtimet e UEFA që është duke i bërë në lidhje me shpenzimet e PSG për këto 12 muaj të fundit.

Por Al Khelaifi ka thënë se PSG mund të deturohet ta shesë talentin francez, por ai do të bëj gjithçka që ta mbaj në ekip.

“Dëshironi nga unë një numër? Më shumë se 1 miliard! Po, thashë më shumë se një miliard! Madje, edhe nëse mi jepni një miliard nuk do ua shes”, ka thënë Al-Khelaifi. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori