Al Wasl mendon për Forlan
Skuadra e Dubait, Al Wasl mendon ti bëjë një dhuratë trajnerit Diego Armando Maradona dhe kjo dhuratë sipas shtypit spanjoll do të jetë Diego Forlan i cili në fund të sezonit mund të largohet nga Spanja.

Trajneri i sapo ardhur tek Al Wasl po shikon gjendjen e skuadrës dhe po mendon për të transferuar lojtarë të kalibrit të lartë për tek Al Wasl.

Drejtuesit e Al Wasl siç dihet janë persona me pasuri marramendëse dhe mendojnë ti bëjnë një dhuratë mirseardheje trajnerit të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2011, ora 19:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori