Alarm te Milani, dëmtohet edhe Romagnoli
Milani në emergjencë totale në mbrojtje. Kuqezinjtë humbasin nëj tjetër futbollistë për sfidën ndaj Lazios, teksa Romagnoli ka pësuar një dëmtim muskulor që do ta mbajë jashtë fushave për rreth dy javë.

në Olimpico Milani ka alarmmbrojtje teksa do të mungojë dhe Palete për shkak të dënimit me karton të kuq. Dyshja e mborjtjes do të jetë Goemz-Zapata, raporton Albeu.

Romagnoli gjithashtu do të humbasë dhe sfidat me Fiorentinën dhe Sassuolon.
Shtuar më 10/02/2017, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori