Alba: Nuk e di pse nuk jam ftuar në ekipin kombëtar
Tronditja më e madhe që doli nga skuadra e parë e Luis Enriques si trajner i Spanjës ishte mungesa e Jordi Albas, i cili ka thënë se nuk i di arsyet përsëri nuk është thirrur.

Ai ka theksuar se do të dëshironte të luante për ekipin kombëtar, por insiston se e respekton vendimin e trajnerit për mos ta pasur në ekip.

“Do të doja të isha në ekipin kombëtar, por është vendimi i trajnerit dhe më duhet ta respektoj”, tha Alba.

“Nuk e di pse nuk jam ftuar. Por, nëse luaj mirë mund të kem mundësi të rikthehem në ekip”, shtoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2018, ora 00:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori