Alban Bushi shfaq përkrahjen e tij pro Dukës
Pëlqej
Ish-futbollisti i Kombëtares i cili aktualisht është trajneri i ekipit U-21 të Shqipërisë, Alban Bushi, ka dalë hapur pro Armando Dukës për zgjedhjet që do të zhvillohen më 7 shkurt për kreun e ri të federatës.

Bushi me anë të një postimi në rrjetin social ‘instagram’, përveç fotos së postuar shkruan: “Unë nuk uroj asgjë, por uroj më të mirën për ty dhe futbollin! Faleminderit për çka ke bërë dhe ç’do të bësh”. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori