Alegri jep "OK" për Maxi Lopez
Sipas raportimeve të Corriere dello Sport, tranjei i Milanit, Massimiliano Allegri ka dhënë OK-in për marrjen e Maxi Lopez në merkaton e janarit i cili mendohet të zëvëndësojë Antonio Kasanon e sëmurë.

"Është një sulmues shumë i zoti, sikurse është edhe kolegu i tij te Catania, Gomez", deklaroi tranjeri i kuqezinjëve.

Këto deklarata, Alegri i ka bërë në prag të sfidëd me Catanian, sot në orën 15:00, ndoshta dhe për të ulur karikimin e bomberit argjentinas të siçilianëve. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2011, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori