Alessio Romagnoli tek Sampdoria
Pëlqej
Mbrojtësi i Romës, Alessio Romagnoli, është dhënë në huazim tek skuadra e Sampdorias.

19-vjeçari ka luajtur 13 ndeshje dhe ka shënuar një gol me Romën. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori