Alex Oxlade-Chamberlain do të kthehet në kokë turku nga Wenger
Alex Oxlade-Chamberlain mund të përdoret në një marrëveshje shkëmbimi për Nemanja MaticChelsea, sipas raporteve.

Topçinjtë njoftohet se u bashkuan me garën për Matic, por ata do të kenë kundër Manchester United dhe Juventusit. Calcio Mercato raporton se Oxlade-Chamberlain mund të shkojë në drejtimin tjetër dhe të nënshkruajë për Chelsea, përcjell Albeu.com.

Anësori i Anglisë ka qenë shumë i lidhur me një lëvizje, me Liverpulin. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori