Alexis Sanchez i bashkohet skuadrës në Amerikë (FOTO LAJM)

Alexis Sanchez më në fund e ka marrë dritën jeshile për të ikur në Amerikë, aty ku klubi anglez i Manchester United është duke kryer fazën përgatitore në këtë pragsezon.

Kilienit i ishte refuzuar viza më parë pasi ai është dënuar më parë në Spanjë, për evazion fiskal dhe ligji amerikan i ndalon të gjithë ata që janë të dënuar për “mashtrim”.

Një problem më pak për trajnerin Mourinho, i cili u shpreh gjithë ankesa për mungesat e shumta në këtë fazë. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori