Alexis Sanchez kishte vënë bast me shokun e skuadrës se Mourinho do shkarkohej
"The Sun", ka bublikuar një lajmt të pazakontë sot teksa ka bërë bujë në Angli. Prestigjozja britanike shkruan se ka qenë kilieni i ekipit të Mançester Junajtid, Aleksis Sançez, i cili kishte vënë bast me shokun e tij të skuadrës , Marko Roho-n, se portugezi Joze Murinjo do të shkarkohej.

Sipas "The Sun', biseda është kryer në "WhatsApp", dhe Sançez ndër të tjera shkruante: “Të pata thënë. Duhet vetëm durim. Roho, tani më ke borxh 20 mijë stërlina."

Ndërkohë vetë Mourinho e afroi te Manchester United Alexis Sanchezin pasi portugezi besonte tek aftësitë e kilenit, por duket se lojtari i ka ndjerë të keqen Mourino-s. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2018, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori