"All Star Game", ja yjet e dy konferencave
Pëlqej
Këtë të dielë NBA do të ketë festë dhe spektakël. "All Star Game" rikthehet në parket në ndeshjen e madhe të sezonit ku yjet e te dy konferencave, Lindjes dhe Perendimit, zbresin së bashku në fushë për ta rivalizuar njëri tjetrin.

Konferenca e Lindjes:

Lebron James (Cavaliers), Dwyane Wade (Heat), Carmelo Anthony (Knicks), Kyle Lowry (Raptors), Paul George (Pacers), Chris Bosh (Heat), DeMar DeRozan (Raptors), Andre Drummond (Pistons), Paul Millsap (Hawks), Isaiah Thomas (Celtics) dhe John Wall (Wizards).

Konferenca e Perëndimit:

LaMarcus Aldridge (Spurs), Stephen Curry, Draymond Green dhe Klay Thompson (Warriors), Chris Paul (Los Ángeles Clippers), Anthony Davis (Pelicans), DeMarcus Cousins (Kings), James Harden (Rockets), Russell Westbrook , Kevin Durant (Thunder), Kawhi Leonard. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2016, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori