Allegri drejt Premier League, gati firma me gjigantët londinez
Massimilano Allegri është gati të rikthehet të drejtojë një ekip. Së fundmi "The Sun" dhe "Mirror" bëjnë të ditur se italiani është kandidat serioz për stolin e Tottenhamit, shkruan Albeu.com.

Madje ish-tekniku i Juves prej muajsh ndjek kursin e gjuhës angleze, ndaj lëvizja e tij drejt Premier League duket më e mundshme.

Tottenhami këtë sezon e ka nisur dobët kampionatin dhe ky mund të jetë sezoni i fundit i Pochettinos në stolin e Gjelave. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2019, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori