Allegri: E rëndësishme të fitonim
Pëlqej
Mund të jetë edhe më mirë por për momentin shumë mirë është edhe kështu. Massimiliano Allegri nuk është plotësisht I kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në ndeshjen kundër Barit, e fituar me rezultatin 3-2. Por ai nënvizon rendësinë e rikthimit tek fitorja. “ Ka qënë një jave intensive, ka thënë, pas humbjes së pamerituar kundër Realit dhe gjysmëfitores me Realin, rëndësi kishin vetëm tre pikët”. Tekniku kuqezi më pas shton “Na vjen keq për dy golat e pësuar, kur na duket gjithçka e thjeshtë, për fat të keq e ulim presionin ndaj kundërshtarit dhe e pësojmë”,ka thënë Allegri.(albeu.com)
Shtuar më 08/11/2010, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori