Allegri: Edhe Ronaldinho në diskutim
Pëlqej
Është një Massimiliano Allegri 360 gradësh ai që ka folur për mediat italiane në lidhje me futbollin. Trajneri i Milanit ka folur edhe për terma të nxehtë. “Ronaldinho? Në Genova nuk e kam poshtëruar që e futa në lojë vetëm në minutën e fundit. Ceshtja është se edhe ai duhet të vihet në diskutim në një vit në të cilin skadojnë 11 kontrata. Ndërkohë probleme të këtilla nuk ekzistojnë tek Milani”. Për merkaton. “ Për tu përforcuar shërben një lojtar në nivelin e Milanit. Matri? Është rritur dhe arrit të shënojë gola”, përfundon Allegri. (albeu.com)
Shtuar më 30/11/2010, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori