Allegri: Jemi më të fortë
Pëlqej
“Kthehemi në Milamo më të fortë, ky kualifikim është shumë I rëndësishëm”. Massimiliano Allegri I jep fitores kundër Auxerre një rëndësi shumë më të madh kundrejt rezultatit të pastër dhe të thjeshtë. “ Gjëja pozitive është se edhe këtë herë nuk kemi pësuar gol”. Ndërkohë që më shumë se optimist shfaqet edhe Ibrahimovic I cili shprehet. “Nk më intereson se kundër kujt do të luajmë në fazën tjetër, di vetëm që do të fitojmë ne”. (albeu.com)
Shtuar më 24/11/2010, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori