Allegri jep një super lajm për Dybalan
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka folur para ndeshjes me Barcelonën, ku ka treguar edhe gjendjen fizike të Paulo Dybalas.

Trajneri italian tha se Dybala dhe të gjithë të tjerët janë shumë mirë.

Paulo Dybala është shumë mirë. Fatmirësisht pa probleme janë edhe lojtarët tjerë”, tha Allegri. /Albeu.com/
Shtuar më 18/04/2017, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori