Allegri ka dy oferta në tavolinë, bëhet fjalë për këto ekipe
Pas një pushimi të gjatë, trajneri italian, Massimiliano Allegri, pritet të marrë drejtimin e ndonjë skuadre për sezonin e ardhshëm.

Italiani lidhet me një numër skuadrësh, por sipas raportimeve të fundit nga Italia, dy janë më afër tij.

‘Tuttosport’ shkruan se Paris Saint Germain dhe Inter janë dy skuadrat të cilat Allegri po i konsideron.

PSG kanë Allegrinparin në listën për të zëvendësuar Thomas Tuchel, nëse ky i fundit largohet ose shkarkohet.

Mbetet të shihet se kush do të jetë skuadra që arrin marrëveshje me ish trajnerin e Juventus.

Shtuar më 12/07/2020, ora 15:10

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori