Allegri me dhimbje koke, Dybala mungon ndaj Genoas
Pëlqej
Juventusi këtë fundjavë do të luaj me Genoa në "Allianz Stadium".

Por trajneri Allegri ka marrë një goditje, pasi nuk do të ketë në dispozicion Paulo Dybalan.

Ai mori një lëndim me Kombëtren e Argjentinës dhe nuk është bërë ende e ditur se sa do të mungojë.

Por siç raporton "Sport Mediaset" ai do të mungojë për Zonjën e Vjetër për ndeshjen kundër Genoas. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori