Allegri me fjalë fenomenale për Ronaldon
cr777
Cristiano Ronaldo është i përfshirë nga një akuzë e rëndë për përdhunim çka ka sjellë edhe reagimin e vetë portugezit duke mohuar gjithçka. Në mbrojtje të tij doli edhe skuadra e Juventusit dhe së fundmi trajneri Allegri. Trajneri livornez tha se portugezi është një shembull për të tjerët dhe një profesionist i madh.

Cristiano Ronaldo është një profesionist i madh dhe një shembull për tu ndjekur. Ronaldo është gati për të luajtur nesër dhe çështjet e tij personale nuk ndikojnë aspak kur ai është në fushë”, tha trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori