Allegri: Me Palermon ndeshja e vitit
Pëlqej
“Duhet të jemi të gatshëm sepse ajo e nesërmja, ndeshja kundër Palermos, është ndeshja e vitit për ne, ndeshja më e rëndësishme në sezon”. Me këto fjalë Massimiliano Allegri e përshkruan ndeshjen e nesërme kundër Palermo. Pyetjes nëse Ibrahimovic do ti lihet një turn pushim ai i është përgjigjur: “Është ndeshja që paraprin derbin dhe është e rëndësishme për klasifikimin dhe për moralin”, ka shtuar Allegri duke nënvizuar “ Po përballemi me një skuadër që ka cilësi mjaft të mira në transfertë. (albeu.com)
Shtuar më 09/11/2010, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori