Allegri merr drejtimin e Manchester United?
Massimiliano Allegri pritet të marrë drejtimin e Man United raportojnë mediat angleze.

Ole Gunnar Solskjaer është në prag shkarkimi pas rezultateve të dobëta, dhe kjo mund të bëjë që italiani t’i rikthehet punës teksa është pa skuadër që prej majit 2019. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2020, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori