Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
Allegri mund të marrë drejtimin e skuadrës së Premier League?
Chelsea mund të kërkojnë një trajner të ri për të pasuar Frank Lampardin.

‘Blutë’ e Londrës nuk kanë gëzuar një fillim të mirë në Premierligë, ndërsa në Ligën e Kampionëve kanë barazuar 0-0 me Sevillan në shtëpi.

Mediet sportive raportojnë se këto rezultate i kanë lëkundur pozicionin Lampardit, dhe Roman Abramovich po shikon pasuesin e tij, që është Massimilano Allegri.

Allegri është i papunë që nga viti 2018, kur ishte ndarë me Juventusin.

Kalimi në Premierligë do të ishte një përvojë e re për Allegrin, që karrierë deri më tani ka bërë vetëm në Serie A.
Shtuar më 22/10/2020, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori