Allegri në bisedime me Napolin? (VIDEO)
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është shfaqur në tribunat e "San Siros" për të parë ndeshjen mes Milanit dhe Napolit.

Prania e tij në stadium nuk kaloi pa u vënë re dhe të shumtë ishin ata që aludonin se kjo mund të ketë lidhje me klubin e Napolit, i cili ndodhet në një situata mjaft të vështirë, pasi marrëdhënia mes presidentit De Laurentis dhe trajnerit Carlo Ancelotti është tensionuar shumë kohët e fundit.

Allegri u pa duke biseduar me pjesëtarë të stafit të Napolit dhe mediat italiane shkruajnë se ai është një nga opsionet e mundshme për stolin.

52 vjeçari është i papunë që nga qershori, kur la drejtimin e Juventusit.
Shtuar më 24/11/2019, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori