Allegri: Në dy vjet Mou i ka bërë të gjithë të jenë të uritur
Pëlqej
Është një Allegri I vendosur ai që është shprehur për mediast itlaine që e kanë intervistuar. I vendosur kur flet për objektivat që ka vendosur Milani. “Duam të fitojmë gjithçka”. Është I vendosur në kritikat për Mourinhon. “ Ishte dy vjet këtu dhe I bërë të gjithë të jenë të uritur. Nuk ka shumë për të shtuar përveçse është gjenial në mënyrën se si sillet kështu”. Është edhe cinik për merkaton e Milanit në janar. :Ose vjen një sulmues I klasit të parë, ose më mirë pa të”. (albeu.com)
Shtuar më 26/11/2010, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori