Allegri shkund ekipin: Nuk toleroj asnjë gabim ndaj Empolit
cr777
Skuadra e Juventusit do të luajë këtë të shtunë ndaj Empolit në transfertë ndërkohë që trajneri i bardhezinjve, Massimiliano Allegri tha se nuk toleron me gabime të tilla si në ndeshjen ndaj Xhenoas ku u shpërdoruan dy pikë.

“Sigurisht që nuk do të jetë e lehtë, nuk duhet të lejojmë shpërqëndrime të tjera si me Genoan. Arrijmë të krijojmë shumë raste, por duhet të shënojmë më shumë gola e të përmirësohemi në pasimin e fundit. Nesër Ronaldo do të luajë, po ashtu dhe Szczesny, ndërkohë nuk jam ende i sigurt për Chiellinin”, tha Allegri. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2018, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori