Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat"
Sipas "Tuttosport", Juventusi mund të fitojë 60 milionë euro nëse Massimiliano Allegri i bashkohet ekipit anglez, Manchester United.

Para së gjithash, biankonerët nybd të ruajnë shumë para kur vjen puna te paga e trajnerit, pasi që ai është ende me kontratë tek ekipi me bazë në Torino.

Gjithashtu, thuhet se ai do të dëshironte ta merrte Emre Canin dhe Manzhukic me vete në Angli.
Shtuar më 18/10/2019, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori