Allegri te Monza? Përgjigjet Berlusconi
"Jo unë nuk mendoj kështu, nuk kam dëgjuar absolutisht për këtë. Monza ka një trajner që ka pasur disa vite shkollim në Milano dhe për këtë arsye punon shumë mirë për një ekip si Monza, tha Berlusconi.

"Kështu iu është përgjigjur Silvio Berlusconi i përgjigjet Sky Sport për një pyetje rreth mundësisë që Allegri mund të dreëjtojë klubin e Monzës.

Ndërkohë Ish-presidenti legjendar i Milani ka blërë për prej një viti Monzës ku tashmë ka filluar të investojë sërish në futboll. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2019, ora 08:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori