Allegri: Vidal? Nuk lëviz nga Juventus
Pëlqej
Pas stërvitje së skuadrës në Singapor tekniku i Juventus Massimiliano Allegri doli në konferencë për shtyp ku ndër të tjera foli edhe për ardhmen e Arturo Vidal, mesfushori kilian që është në qëndër të zërave të merkatos.

"Kam nder mend të provojë të gjithë lojtarët në miqësoren me Singaporin. Tevez? Një kampion botëror, teknikisht dhe si person. Këtu kam gjetur një grup me dëshirë për të punuar dhe fituar. Duam të fitojmë titullin e katërt rradhazi dhe të bëjmë më të mirën e mundshme në Champions. Vidal? Nuk do shkoj asgjëkundi", është shprehur Allegri. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori