Allegrin nga lojtari i tij i preferuar e ndajnë vetëm disa detaje
Federico Bernardeschi është vetëm disa detaje larg bashkimit me Juventusin, raporton Tuttosport me qendër në Torino.

Fiorentina dhe italiani U21 janë të lidhur me një lëvizje prej 40 milion euro për Bianconerët, përcjell Albeu.com. Bernandeschi ishte një yll në kampionatin evropian nën 21 vjeç këtë verë.

Zonja e Vjetër mund ta bashkojë atë me Douglas Costa në krah për të sjellë një armë të shtuar nën drejtimin e Massimiliano Allegrit. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori