Alonso ekzekuton goditjen më të shëmtuar të dënimit (VIDEO)
Xabi Alonso ka bërë ekzekutimin e një goditje nga këndi, në mënyrën më të keqe që është parë ndonjëherë.

Episodi ka ndodhur në pjesën e parë të ndeshjes Bayern Munich – Arsenal. Spanjolli duke dashur të godas topin, ka goditur shtyllën e flamurit.

Ky është një gjest i pafalshëm për Alonson, i cili në fakt është një ndër lojtarët që ka më shumë teknikë te ekipi bavarez dhe ekzekuton çdo goditje të lirë. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2015, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori