Alonso: Jemi kompetitivë
Pëlqej
“Jemi nisur me këmbën e duhur”. Fernando Alonso është optimist për Abu Dhabin pas provave të lira të së premtes. “Jemi të kënaqur me nivelin e konkurrueshmërisë së makinës dhe me lehtësinë me të cilën mund të ngitet, por jemi edhe të vetëdijshëm se ka ende potencial për të nxjerrë në mënyrë që të garohetshpejt. Pres një kualifikuese shumë të ngjeshur. Shpresojmë të jemi afër Red Bullit, më shumë se çkemi qënë më parë”, përfundon spanjolli.(albeu.com)
Shtuar më 13/11/2010, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori