Alonso ngrihet në qiell, roveshata është perfekte (VIDEO)
Ivan Alonso vendos ndeshjen e divizionit të parë uruguajan kundër Rentistas falë një dopiete. Por goli i dytë do të mbetet goli më i bukur i karrierës së tij të gjatë futbollistike.

35-vjeçari i Nacional ngrihetqiell për të devijuar drejt portës një kros që vinte nga e majta.

Roveshata e Alonsos është mjeshtërore dhe portieri nuk mund të bëjë gjë tjetër veçse të shikojë topin teksa i tund rrjetën. /albeu.com/


Shtuar më 23/10/2014, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori